Muusikapoed

EstonianMusic.com
Internetipood. Noodid, CD-d, instrumendid
Tel: +372 6418 315, +372 507 2959
E-post: info@spmuusika.ee
www.estonianmusic.com

Concerto Grosso Muusikapood
Tatari 13, Tallinn 10116
(Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia)
Tel: +372 501 6005
E-post: info@concertogrosso.ee
www.concertogrosso.ee

Lasering
Internetipood. Muusika, filmid, mängud
Tel: +372 514 7160
E-post: lasering@lasering.ee
www.lasering.ee

Stanford Music
Muusikariistad, helitehnika
Raua 1 / Pronksi 6, 10124 Tallinn
Tel: +372 6676 030
E-post: pood@stanfordmusic.com
www.stanfordmusic.com

Võru 30B, 51010 Tartu
Tel: +372 6676 034
E-post: tartu@stanfordmusic.com 

Pikk 26, Margeri Maja II korrus, 44307 Rakvere
Tel: +372 3241 600
E-post: rakvere@stanfordmusic.com

Is Music Team
Muusikariistad, heli- ja valgustehnika
Rävala 8, 10145 Tallinn
Tel: +372 644 6401
Faks: +372 6612 444
E-post: info@ismusic.ee
www.ismusic.ee

Rüütli 14, 51007 Tartu
Tel: +372 7302 325
E-post: tartu@ismusic.ee

Aida 4, 80011 Pärnu
Tel: +372 4455 880
Faks: +372 4455 806
E-post: parnu@ismusic.ee

Puškini 9, 20309 Narva
Tel: +372 3545 054
E-post: narva@ismusic.ee

Drop-D Sounds
Kitarrid, kitarritarvikud, kitarride hooldus, remont
C.R. Jakobsoni 14, 10128 Tallinn
Tel: +372 5642 772
E-post: martin@dropdsounds.com
www.dropdsounds.com

Kauplus PVXMusic
Muusikariistad, helitehnika
Kaupmehe 7, 10114 Tallinn
Tel: +372631 3836
Fax: +372661 3836
E-post: tallinn@muusik.ee
https://pvxmusic.ee/

Munga 10/Jaani 2, 51007 Tartu
Tel: +372740 4175
E-post: tartu@muusik.ee

Pühavaimu 8, 80010 Pärnu
Tel: +372443 9734
Fax: +372442 9773
E-post: parnu@muusik.ee

Studio 49
Orffi instrumentide internetipood
Tel: +372 5866 6848
E-post: studio49@concertogrosso.ee
www.studio49.ee

CDonline
AS Pedrobeat veebipood (CD-d, LP-d)
Harku 27, 11612 Tallinn
Tel: +372 6563 701
E-post: pedro@pedro.ee
www.cdonline.ee
Juhataja: Sven Aabreldaal

CDMarket
Internetipood (muusika, filmid)
J. Vilmsi 47, 10126 Tallinn
Tel: +372 7722 987
E-post: klienditeenindus@cdmarket.ee
www.cdmarket.ee

Terminal
Plaadi-, filmi- ja fännikauba pood
Telliskivi 60/2, 10412 Tallinn
Tel: +372 622 9258, +372 5380 5534
E-post: info@terminal.ee
www.terminal.ee