Muusikauudised

Algamas on laste ja noorte muusikafestival „Muusikamoos”

Pärnu Filharmoonia ja Pärnu Kontserdibüroo korraldatav laste ja noorte muusikafestival "Muusikamoos" leiab aset 22.–29. märtsini ning sel aastal toimuv festival on järjekorras juba seitsmes.
 

Festival raames astuvad üles Tallinna Muusikakeskkooli solistid ja Pärnu Linnaorkester Jüri Alperteni juhatusel. Tiit Kikase eestvõtmisel saavad põnevad seaded mitmed nukufilmid ("Mirjami värvid", "Porgand suvitab" jm). Koorilaulu sõpradele esinevad Narva Koolikoor ja Pärnu Kunstide Maja Poistekoor. Andrus Kallastu ja Repoo Ensemble’i muusikud toovad kuulajateni laste omaloomingu.

Festival lõpeb 29. märtsil kell 17 Endla teatris Piret Ripsi ja Leelo Tungla uue, spetsiaalselt festivali tellimusel valminud muusikaliga "Kiviaja Kalle". Esitavad Pärnu Kunstide Maja noored solistid, muusikud ja näitlejad.
Veel leiab lastele ja noortele festivali raames aset kaks õpituba: 19.–22. märtsil kell 11–19 toimub Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis kinobussi meeskonna eestvedamisel muusikavideode valmistamise töötuba ja 24.–26. märtsil kell 13–16 laste heliloomingu töötuba Pärnu raekojas.


Festivali täpne kava Pärnu Filharmoonia kodulehel

Malle Maltis

Tagasi