Muusikasündmuste kalender
XXVIII Viljandi pärimusmuusika festival
Täpne programm kellaaegade ning esinemispaikadega avaldatakse festivali kodulehel 5. juulil.
NELJAPÄEV 22. juuli
Trio Dhoore (Flandria)
Antti Paalanen (Soome)
Suits ja Kool
Arno Tamm ja Elleri pärimusmuusikud
Mads Hansens kapell (Taani)
Laste ETNO
Duo Ruut
Jaak Johansoni mälestuskontsert
Zetod
Mann ja Juula
PasźtorHóra ( Ungari)
Pärlin
3-4!
REEDE 23. juuli
PasžtorHóra (Ungari)
Ro:toro ja sõbrad
Eesti ETNO
Eva Väljaots
Ruhnu saare lood ja laulud
Tbilisi (Gruusia)
Curly Strings ja sõbrad (and friends)
Regiram
5/5 (Soome)
Maria Mazzotta & Bruno Galeone ( Itaalia)
Metsatöll & Riffarrica
Kärt Johanson & Seán Garvey (Eesti/Iiri)
Black Bread Gone Mad
Puuluup
Untsakad
LAUPÄEV 24. juuli
Vabariigi Pillimees Martin Arak
Nagy Bögö
Svjata Vatra ja Žurba (Eesti / Ukraina)
Igor Tõnuristi mälestuskontsert
Trio Dhoore (Flandria)
Antti Paalanen ( Soome)
Kaisa Kuslapuu & Karl Laanekask
Lõõtsavägilased
Maria Mazzotta & Bruno Galeone (Itaalia)
Trad. Attack!
VIIK
Mads Hansens Kapell (Taani)
Tintura
Tuulelõõtsutajad 20
PÜHAPÄEV 25. juuli
5/5 (Soome)
Virumaa pärimuse radadel
Naised köögis
Kärt Johanson & Seán Garvey ( Eesti/ Iiri)
Mari Kalkun
Tbilisi (Gruusia)
Ando ja sõbrad
NÖEP Goes Folk
Piletid: https://www.viljandifolk.ee/piletid
Vaata ka: https://www.viljandifolk.ee/et
NELJAPÄEV 22. juuli
Trio Dhoore (Flandria)
Antti Paalanen (Soome)
Suits ja Kool
Arno Tamm ja Elleri pärimusmuusikud
Mads Hansens kapell (Taani)
Laste ETNO
Duo Ruut
Jaak Johansoni mälestuskontsert
Zetod
Mann ja Juula
PasźtorHóra ( Ungari)
Pärlin
3-4!
REEDE 23. juuli
PasžtorHóra (Ungari)
Ro:toro ja sõbrad
Eesti ETNO
Eva Väljaots
Ruhnu saare lood ja laulud
Tbilisi (Gruusia)
Curly Strings ja sõbrad (and friends)
Regiram
5/5 (Soome)
Maria Mazzotta & Bruno Galeone ( Itaalia)
Metsatöll & Riffarrica
Kärt Johanson & Seán Garvey (Eesti/Iiri)
Black Bread Gone Mad
Puuluup
Untsakad
LAUPÄEV 24. juuli
Vabariigi Pillimees Martin Arak
Nagy Bögö
Svjata Vatra ja Žurba (Eesti / Ukraina)
Igor Tõnuristi mälestuskontsert
Trio Dhoore (Flandria)
Antti Paalanen ( Soome)
Kaisa Kuslapuu & Karl Laanekask
Lõõtsavägilased
Maria Mazzotta & Bruno Galeone (Itaalia)
Trad. Attack!
VIIK
Mads Hansens Kapell (Taani)
Tintura
Tuulelõõtsutajad 20
PÜHAPÄEV 25. juuli
5/5 (Soome)
Virumaa pärimuse radadel
Naised köögis
Kärt Johanson & Seán Garvey ( Eesti/ Iiri)
Mari Kalkun
Tbilisi (Gruusia)
Ando ja sõbrad
NÖEP Goes Folk
Piletid: https://www.viljandifolk.ee/piletid
Vaata ka: https://www.viljandifolk.ee/et
Tagasi