Muusikasündmuste kalender
LÜKKUB EDASI 23.-31.08! Jazzkaar
Programm Tallinnas:
R 16. aprill 18:30 Vaba Lava
RAIVO TAFENAU KVARTETT & KÜLALISED, TALLINNA KAMMERORKESTER
R 16. aprill 20:00 Fotografiska Tallinn
TÕNU NAISSOO ELECTRIC GROUP
R 16. aprill 22:00 Vaba Lava
JESSE MARKIN (Soome)
R 16. aprill 23:30 Fotografiska Tallinn
ARGO VALS BAND
L 17. aprill 12:00 Vaba Lava
Perekontsert: STIG RÄSTA
L 17. aprill 17:00 Fotografiska Tallinn
TANEL RUBEN QUINTET feat. KADRI VOORAND & KRISTJAN RANDALU
L 17. aprill 19:00 Vaba Lava
DAGÖ
L 17. aprill 21:00 Fotografiska Tallinn
JANNO TRUMP CLARITY ENSEMBLE
L 17. aprill 22:30 Vaba Lava
THE MOTOWN SOUND Telliskivi Loomelinnaku sünnipäev!
L 17. aprill 23:59 Fotografiska Tallinn
deLULU
P 18. aprill 16:00 Vaba Lava
Scott Dubois & Gebhard Ullmann (USA-Saksamaa)
P 18. aprill 17:30 Vaba Lava
Sahra Gure (Suurbritannia)
P 18. aprill 19:00 Vaba Lava
JOEL REMMEL TRIO feat. LIISI KOIKSON, JUKKA ESKOLA, ALEKSANDER PAAL „Kevad“ (Eesti-Soome)
E 19. aprill 19:00 Fotografiska Tallinn
NAÏSSAM JALAL – QUEST OF THE INVISIBLE (Prantsusmaa – Süüria)
T 20. aprill 18:00 Vaba Lava
Mingo Rajandi Quintet
T 20. aprill 19:45 Fotografiska Tallinn
Showcase-kontsert: ImproVoc, Nikita Korzoun Trio
T 20. aprill 21:00 Vaba Lava
TIN MEN AND THE TELEPHONE (Holland)
K 21. aprill 18:00 Vaba Lava
NEW WIND JAZZ ORCHESTRA & KRISTJAN RANDALU
K 21. aprill 19:45 Fotografiska Tallinn
Mart Soo & Florian Walter (Eesti-Saksamaa)
K 21. aprill 21:00 Vaba Lava
Torun Eriksen Quartet (Norra)
N 22. aprill 18:00 Vaba Lava
Nik Bärtsch (Šveits)
N 22. aprill 19:45 Fotografiska Tallinn
LUCIA CADOTSCH SPEAK LOW II (Šveits-Rootsi)
N 22. aprill 21:00 Vaba Lava
LUCY WOODWARD (Suurbritannia-Holland)
N 22. aprill 22:30 Fotografiska Tallinn
Raimond Mägi Trio
R 23. aprill 18:00 Vaba Lava
MINO CINÉLU & NILS PETTER MOLVÆR „SulaMadiana“ (Prantsusmaa-Norra)
R 23. aprill 20:00 Fotografiska Tallinn
London-Tallinn Cosmic Bridge (Eesti-Suurbritannia)
R 23. aprill 22:00 Vaba Lava
DIRTY LOOPS (Rootsi)
N 27. mai 19:00 Alexela Kontserdimaja
DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & ESTONIAN DREAM BIG BAND
Jazzkaar üe Eesti:
K 14. aprill 18:00 Otepää Kultuurikeskus
Joel Remmel Trio
L 17. aprill 18:00 Rakvere Linnavalitsuse valge saal
Sahra Gure (Suurbritannia)
E 19. aprill 19:00 Pärnu Endla Küün
Mingo Rajandi Quintet
N 22. aprill 19:00 Tartu Eesti Rahva Muuseum
Troun Eriksen Quartet (Norra)
L 24. aprill 12:00 Tartu Eesti Rahva Muuseum
Perekontsert: Stig Rästa
Piletid: Piletilevi
Vaata ka: Jazzkaar
R 16. aprill 18:30 Vaba Lava
RAIVO TAFENAU KVARTETT & KÜLALISED, TALLINNA KAMMERORKESTER
R 16. aprill 20:00 Fotografiska Tallinn
TÕNU NAISSOO ELECTRIC GROUP
R 16. aprill 22:00 Vaba Lava
JESSE MARKIN (Soome)
R 16. aprill 23:30 Fotografiska Tallinn
ARGO VALS BAND
L 17. aprill 12:00 Vaba Lava
Perekontsert: STIG RÄSTA
L 17. aprill 17:00 Fotografiska Tallinn
TANEL RUBEN QUINTET feat. KADRI VOORAND & KRISTJAN RANDALU
L 17. aprill 19:00 Vaba Lava
DAGÖ
L 17. aprill 21:00 Fotografiska Tallinn
JANNO TRUMP CLARITY ENSEMBLE
L 17. aprill 22:30 Vaba Lava
THE MOTOWN SOUND Telliskivi Loomelinnaku sünnipäev!
L 17. aprill 23:59 Fotografiska Tallinn
deLULU
P 18. aprill 16:00 Vaba Lava
Scott Dubois & Gebhard Ullmann (USA-Saksamaa)
P 18. aprill 17:30 Vaba Lava
Sahra Gure (Suurbritannia)
P 18. aprill 19:00 Vaba Lava
JOEL REMMEL TRIO feat. LIISI KOIKSON, JUKKA ESKOLA, ALEKSANDER PAAL „Kevad“ (Eesti-Soome)
E 19. aprill 19:00 Fotografiska Tallinn
NAÏSSAM JALAL – QUEST OF THE INVISIBLE (Prantsusmaa – Süüria)
T 20. aprill 18:00 Vaba Lava
Mingo Rajandi Quintet
T 20. aprill 19:45 Fotografiska Tallinn
Showcase-kontsert: ImproVoc, Nikita Korzoun Trio
T 20. aprill 21:00 Vaba Lava
TIN MEN AND THE TELEPHONE (Holland)
K 21. aprill 18:00 Vaba Lava
NEW WIND JAZZ ORCHESTRA & KRISTJAN RANDALU
K 21. aprill 19:45 Fotografiska Tallinn
Mart Soo & Florian Walter (Eesti-Saksamaa)
K 21. aprill 21:00 Vaba Lava
Torun Eriksen Quartet (Norra)
N 22. aprill 18:00 Vaba Lava
Nik Bärtsch (Šveits)
N 22. aprill 19:45 Fotografiska Tallinn
LUCIA CADOTSCH SPEAK LOW II (Šveits-Rootsi)
N 22. aprill 21:00 Vaba Lava
LUCY WOODWARD (Suurbritannia-Holland)
N 22. aprill 22:30 Fotografiska Tallinn
Raimond Mägi Trio
R 23. aprill 18:00 Vaba Lava
MINO CINÉLU & NILS PETTER MOLVÆR „SulaMadiana“ (Prantsusmaa-Norra)
R 23. aprill 20:00 Fotografiska Tallinn
London-Tallinn Cosmic Bridge (Eesti-Suurbritannia)
R 23. aprill 22:00 Vaba Lava
DIRTY LOOPS (Rootsi)
N 27. mai 19:00 Alexela Kontserdimaja
DEE DEE BRIDGEWATER (USA) & ESTONIAN DREAM BIG BAND
Jazzkaar üe Eesti:
K 14. aprill 18:00 Otepää Kultuurikeskus
Joel Remmel Trio
L 17. aprill 18:00 Rakvere Linnavalitsuse valge saal
Sahra Gure (Suurbritannia)
E 19. aprill 19:00 Pärnu Endla Küün
Mingo Rajandi Quintet
N 22. aprill 19:00 Tartu Eesti Rahva Muuseum
Troun Eriksen Quartet (Norra)
L 24. aprill 12:00 Tartu Eesti Rahva Muuseum
Perekontsert: Stig Rästa
Piletid: Piletilevi
Vaata ka: Jazzkaar
Tagasi