Aleksandr Žedeljov
- Orkestriteosed
- Ansambliteosed
- Teosed sooloinstrumendile
- Vokaal- ja koorimuusika
- Elektroonilised, elektroakustilised ja multimeedia teosed
- Lastemuusika
- Kujundusmuusika
- Levimuusika
ORKESTRITEOSED
Teosed kammerorkestrile
-
Butterfly Effect (Liblikaefekt)2016
kammerorkester
Esiettekanne: Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Sümfoniett, dirigent Toomas Vavilov; 8.04.2016, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, festival "Eesti muusika päevad"
-
Яроврат (Jarovrat)2014
11'
kammerorkester
Esiettekanne: Nižni Novgorodi Solistid, dirigent Jevgeni Kirillov; 29.11.2014, Nižni Novgorodi Riikliku Ülikooli saal, Venemaa
ANSAMBLITEOSED
Duod
-
2021
8'
viiul, tšello
Esiettekanne: Twenty Fingers Duo: Lora Kmieliauskaite (viiul), Arnas Kmieliauskas (tšello); 1.05.2021, Muusika Innovatsiooniuuringute Keskus, Leedu Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Muusika Päevad & Balti Muusika Päevad (veebikontsert)
Tellija: Eesti Muusika Päevad
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Twenty Fingers Duo
-
Miracle Garden (Imede aed)Samanimeliste teoste üks versioon
2017
oboe, kitarr
Esiettekanne: Duo Telluur
-
2017
4'
kitarr, inglissarv
Esiettekanne: Duo Telluur; 28.02.2017, Vanalinna Muusikamaja, Tallinn
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Duo Telluur
-
Miracle Garden (Imede aed)Samanimeliste teoste üks versioon
2016
4'
marimba, vibrafon
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); Redel Ruudus (Valeria Jagudina – marimba, Aleksandra Kremenetski – vibrafon)
-
Miracle Garden (Imede aed)Samanimeliste teoste üks versioon
2016
flööt, harf
Esiettekanne: Raivo Peäske (flööt) ja Eda Peäske (harf); 19.05.2016, Kloostri Ait, Tallinn
-
Hammasrattad2015
5'
tšello, bassklarnet
Esiettekanne: Marten Altrov (klarnet) ja Theodor Sink (tšello); 26.05.2015, Kloostri Ait, Tallinn
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); Theodor Sink (tšello), MArten Altrov (bassklarnet)
Triod
-
Butterfly Effect (Liblikaefekt)2015
viiul, vioola, tšello
Esiettekanne: Egert Leinsaar (viiul), Karin Sarv (vioola), Villu Vihermäe (tšello); 19.10.2015, Kloostri Ait, kontserdisari "Ludus tonalis"
-
Ühel päeval kevadel2015
flööt, klarnet, fagott
Esiettekanne: Marion Aruvee (flööt), Martin Kuusk (klarnet) ja Tea Tuhkur (fagott); 24.03.2015, Kloostri Ait, Tallinn
-
Intention2'
klaver, viiul, tšello
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); Theodor Sink (tšello), Mari Visnapuu (klaver), Valeria Rjumina (viiul)
Kvartetid
-
Talvised meenutused suvest2016
flööt, viiul, vioola, tšello
Esiettekanne: Nils Kosapoeg (flööt), Martin Järvi (viiul), Madis Järvi (vioola), Kristian Plink (tšello); 26.01.2016, Kloostri Ait, Tallinn
-
Pomory (Pomoorid)2015
4'
saksofonikvartett
Esiettekanne: Saksofonikvartett SaxEst; 24.11.2015, Kloostri Ait, Tallinn
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); SaxEst
Keelpillikvartetid
-
seade samanimelisest tšelloseksteti loost
2018
7'
keelpillikvartett
Esiettekanne: Keelpillikvartett Cantando; 21.11.2018, Nižni Novgorod, Venemaa
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Keelpillikvartett Prezioso
-
Miracle Garden (Imede aed)Samanimeliste teoste üks versioon
2018
4'
keelpillikvartett
Esiettekanne: Keelpillikvartett Cantando; 21.11.2018, Nižni Novgorod, Venemaa
-
2018
3'
keelpillikvartett
Esiettekanne: Keelpillikvartett Cantando; 21.11.2018, Nižni Novgorod, Venemaa
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Keelpillikvartett Prezioso
-
Talvised meenutused2016
5'
keelpillikvartett
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); InPulse Quartet
-
Calligraphia2015
6'
keelpillikvartett
Esiettekanne: EMTA Sinfonietta kvartett; 13.04.2015, Metodisti kirik, festival „Eesti muusika päevad“
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); Insomnia Kvartett
-
Butterfly Effect (Liblikaefekt)3'
keelpillikvartett
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); InPulse Quartet
-
5'
keelpillikvartett
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Keelpillikvartett Prezioso
-
5'
keelpillikvartett
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Keelpillikvartett Prezioso
-
4'
keelpillikvartett
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Keelpillikvartett Prezioso
Sekstetid
-
2017
7'
6 tšellot
Esiettekanne: Estonian Cello Ensemble: Johannes Välja, Theodor Sink, Andreas Lend, Marius Järvi, Villu Vihermäe, Maarit Kangron; 12.04.2017, Mustpeade maja Valge saal, festival "Eesti muusika päevad"
-
Miracle Garden (Imede aed)Samanimeliste teoste üks versioon
2016
4'
6 tšellot
Esiettekanne: Estonian Cello Ensemble: Johannes Välja, Theodor Sink, Andreas Lend, Marius Järvi, Villu Vihermäe, Maarit Kangron; 12.04.2017, Mustpeade maja Valge saal, festival „Eesti muusika päevad“
Septetid
-
7 Nights (7 ööd)2012
instrumentaalansambel
Esiettekanne: Aleksandr Žedeljov (kitarr, Roland VG99, Roland MC909), Holger Marjamaa (klaver), Mairo Marjamaa (saksofon), Boris Hrebtukov (trummid), Heiko Remmel (kontrabass), Hans-Jürgen Kruus (klarnet), Aleksej Semenihin (vinüülid); 27.09.2012, EMTA kammersaal, EMTA Sügisfestival
TEOSED SOOLOINSTRUMENDILE
Teosed tšellole
-
Imaginarium3'
tšello
CD „Porta itineri longissima“, Aleksandr Žedeljov (2016); Theodor Sink (tšello)
Teosed klaverile
VOKAAL- JA KOORIMUUSIKA
Teosed hääl(te)ele ja klaverile
-
9'
klaver, hääl, live-elektroonika (valikuline)
Tekst: Aleksei Krutšonõhh
Digitaalne album „Identity“, Aleksandr Žedeljov (2021); Hara Alоnso (klaver, hääl)
Teosed hääl(te)ele ja muu(de)le instrumendile / instrumentidele
Teosed naiskoorile a cappella
-
Tsõõriks, tsõõri, tsõõri, tsõõrinu2016
4'
naiskoor
Tekst: setu rahvalaul
Esiettekanne: Neidudekoor Kammerhääled, dirigent Ingrid Roose; 23.02.2016, Kloostri Ait, Tallinn
Teosed meeskoorile a cappella
ELEKTROONILISED, ELEKTROAKUSTILISED JA MULTIMEEDIA TEOSED
-
Cyclologicaudiovisuaalne kompositsioon
2014
-
CyclotronicInteraktiivne heliaktraktsioon. Kaasautor: rühmitus Audiokinetica
2014
Esiettekanne: 12.–14.06.2014, Vene Teater
-
Источник (Allikas)audiovisuaalne kompositsioon
2014
6'
-
HeliruumKineetika, muusika, teatri- ja visuaalkunsti installatsioon. Kaasautor: rühmitus Audiokinetica
2012
Esiettekanne: 14.–18.06.2012, Kultuurikatel, Tallinn
LASTEMUUSIKA
Instrumentaalteosed lastele
-
noortepala
2021
2'
tšello
Esiettekanne: Arnas Kmieliauskas (tšello); 1.05.2021, Muusika Innovatsiooniuuringute Keskus, Leedu Muusika- ja Teatriakadeemia, Eesti Muusika Päevad & Balti Muusika Päevad (veebikontsert)
Tellija: Eesti Muusika Päevad
Levitaja: EMIK AŽ 001
KUJUNDUSMUUSIKA
Filmimuusika
-
Muusika animafilmile "Little Eva"Režissöör Eva Eller
2021
-
Muusika dokumentaalfilmile "Uue ajastu kunstnik Edith Karlson"Režissöör Aljona Suržikova, Diafilm
2021
Esiettekanne: 5.01.2022, kino Sõprus, Tallinn
-
Muusika dokumentaalfilmile „Lumi punasel lagedal“Amrion, Mischief Films, režissöörid Aljona Suržikova ja Julia Ishakova
2017
Esiettekanne: 28.01.2017, festival DocPoint, Tallinn
-
Muusika dokumentaalsarjale „Meie Eestid“Kinoteater MTÜ ja U8 OÜ
2017
Esiettekanne: 2017, ETV, ETV+
-
Muusika animafilmile „Lillmees“Režissöörid Sergei Dragunov, Mihhail Nikiforov
2014
LP „Flowerman“ (2014); Triophonix
-
Muusika lühifilmile „Musta mehe legend“ („Легенда о чёрном человеке”)Režissöör Vladimir Ban
2013
-
Muusika dokumentaalfilmile „Töölise portree“ (sarjas „Eesti lood“)Diafilm OÜ, režissöör Aljona Suržikova
2010
Esiettekanne: 18.11.2010, kino Artis, Tallinn
-
Muusika dokumentaalfilmile „Miss Robinson“ (sarjas „Eesti lood“)Homeless Bob Production, režissöör Aljona Suržikova
2009
Esiettekanne: 8.12.2009, ETV
Muusika telesaadetele ja -seriaalidele
-
Muusika teleseriaalile "Vaga vesi"Režissöör Hindrek Maasik, Zolba Productions
2021
Esiettekanne: 1.03.2021, ETV+
Muusika teatrilavastustele
-
Mihhail Mokienko loomingu ainetel
2023
Esiettekanne: 6.12.2023, Vene Teater, lavastaja Daniil Zandberg
-
2023
Esiettekanne: 1.12.2023, Vaba Lava Narva teatrikeskus, lavastaja Dajana Zagorskaja
-
Põhineb F. Ševjakovi saami eeposel ja muinasjutul, instseneering Galina Ždanova
2023
Esiettekanne: 13.12.2023, Vene Teater, lavastaja Galina Ždanova
-
2023
Esiettekanne: 17.02.2023, Digital Art House, Riia, lavastaja Anton Kiseljus
-
2023
Esiettekanne: 15.11.2023, Vene Teater, lavastaja Dmitri Kosjakov
-
Autor: Vjatšeslav Durnenkov Jaan Krossi romaani motiividel
2023
Esiettekanne: 17.03.2023, Vene Teater, lavastaja Julia Aug
-
Autor: Aino Pervik
2023
Esiettekanne: 19.02.2023, Vene Teater, lavastaja Tatjana Kosmõnina
-
2023
Esiettekanne: 20.04.2023, Vene Teater, lavastaja Dmitrijs Petrenko
-
Muusika näidendile "Surnud hinged"Autor: Nikolai Gogol
2022
Esiettekanne: 12.03.2022, Vene Teater, lavastaja Elmo Nüganen
-
Muusika tantsulavastusele "Eutopia"Fine5 Tantsuteatri ja Vene Teatri koostööprojekt
2022
Esiettekanne: 6.09.2022, Vene Teater, lava Ring. Tants ja koreograafia: Tiina Ollesk, Renee Nõmmik, Helen Reitsnik, Simo Kruusement, Anita Kurõljova, Richard Beljohin, Michelarcangela Radatti
-
Muusika John Boynton Priestley' näidendile "Inspektor tuleb"2021
Esiettekanne: 6.02.2021, Vene Teater, lavastaja Filipp Loss
-
Autor Aleksandr Ostrovski
2021
Esiettekanne: 19.08.2021, Vene Teater, lavastaja Georgi Kutlis
-
Põhineb Lewis Carrolli muinasjutul "Alice Imedemaal"
2021
Esiettekanne: 27.05.2021, Vene Teater, lavastaja Juliana Laikova
-
Autor: Mihhail Bulgakov
2021
Esiettekanne: 15.10.2021, Vene Teater, lavastaja Sergei Fedotov
-
Muusika Tim Jansoni näidendile "Erik ja Anna. Armastuse kunst"2020
Esiettekanne: 10.12.2020, Vene Teater, lavastaja Jaak Allik
-
Muusika Anna Bogatševa näidendile „Imede öö ehk mänguasjad ärkavad ellu...“2019
Esiettekanne: 7.12.2019, Vene Teater, lavastaja Filipp Loss
-
Muusika Jaroslava Pulinovitši näidendile „Charoni koor“2019
Esiettekanne: 12.04.2019, Vene Teater, lavastaja Artjom Garejev
-
Muusika Michael Ende/Priit Põldma näidendile „Momo“2019
Esiettekanne: 14.04.2019, NUKU Teater, lavastaja Mait Joorits
-
Muusika muusikalisele luulekompositsioonile „Ruslan ja Ludmilla“Autor: Aleksandr Puškin
2019
Esiettekanne: 20.09.2019, Vene Teater, lavastaja Denis Azarov
-
Muusika näidendile „Prozorovite maja“Anton Tšehhovi „Kolme õe“ ainetel
2019
Esiettekanne: 12.09.2019, Vene Teater, lavastaja Filipp Loss
-
Muusika lavastusele „Külmunud laulud“Stepan Pisahhovi samanimelise kogumiku ainetel
2018
Esiettekanne: 8.12.2018, Vene Teater, lavastaja Irina Kondrashova
-
Muusika lavastusele „Pipi Pikksukk“Autor: Astrid Lindgren
2018
Esiettekanne: 23.03.2018, Vene Teater, lavastaja Juliana Laikova
-
Muusika lavastusele „Tuleb/Ei tule. Eesti 100 aasta pärast“2018
Esiettekanne: 23.08.2018, Vene Teater, lavastaja Artjom Garejev
-
Muusika monoetendusele „Nastja, Nastja, Nastja“Asja Vološina „Ema“ põhjal
2018
Esiettekanne: 28.12.2018, Vene Teater
-
Muusika William Shakespeare’i tragöödiale „Richard III“2018
Esiettekanne: 16.02.2018, Vene Teater, lavastaja Sergei Potapov
-
Muusika audiovisuaalsele lavastusele „IDEM“2017
Esiettekanne: 12.05.2017, Vaba Lava, dramaturg Tatjana Kosmõnina, lavastaja Artjom Garejev
-
Muusika August Strindbergi näidendile „Preili Julie“2017
Esiettekanne: 8.02.2017, Vene Teater, lavastaja Anton Kiselius
-
Muusika lavastusele „Timm Thaler ehk Müüdud naer“James Krüssi romaani põhjal
2017
Esiettekanne: 30.04.2017, NUKU Teater, lavastaja Taavi Tõnisson
-
Muusika Maria Lee Liivaku ja Mari-Liis Lille dokumentaallavastusele „Väljast väiksem kui seest“2017
Esiettekanne: 3.03.2017, Endla Teatri Küün, lavastaja Mari-Liis Lill
-
Muusika lastetendusele „Muinasjutt tsaar Saltaanist“Autor: Aleksandr Puškin
2016
Esiettekanne: 9.12.2016, Vene Teater, lavastaja Jelizaveta Bondar
CD "Сказка о царе Салтане. Muinasjutt tsaar Saltaanist" [muusika ja laulud lavastusest], Vene Teater (2016); Ivan Aleksejev, Aleksandr Žedeljov, Juri Žilin, Alina Karmazina, Dmitri Kordas, Jekaterina Kordas, Tatjana Kosmõrina, Maria Kotlova, Tatjana Manevskaja, Igor Rogatšov, Katrin Sutt, Sergei Furmanjuk ja Anastassia Tsubina (laul), Marten Altrov (klarnet), Anna Wibe (klaver), Kirke Karja (klaver), Ilmārs Priede (bass), Mihail Nikitin (trummid), Ilja Sharapov (löökpillid), Aleksandr Žedeljov (kitarr)
-
Muusika Mari-Liis Lille ja Paavo Piigi lavastusele „Teisest silmapilgust“2016
Esiettekanne: 27.04.2016, Tallinn Linnateater, lavastajad Mari-Liis Lill ja Paavo Piik
-
Muusika Mihhail Bulgakovi näidendile „Zoika korter“2016
Esiettekanne: 24.03.2016, Vene Teater, lavastaja Sergei Fedotov
-
Muusika Aleksandr Puškini/John Wilsoni näidendile „Pidu katku ajal“2015
Esiettekanne: 30.07.2015, Vene Teater, lavastaja Igor Lõssov
-
Muusika Jevgeni Švartsi näidendile „Alasti kuningas“2015
Esiettekanne: 5.09.2015, Vene Teater, lavastaja Milla Petrovitš
-
Muusika rühmituse Audiokinetica audiovisuaalsele lavastusele „Mehaaniline klaver“Aleksandr Žedeljovi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia diplomitöö
2015
Esiettekanne: 23.11.2015, Kultuurikatel, lavastaja Artjom Garejev
-
Muusika Anton Tšehhovi näidendile „Onu Vanja“2014
Esiettekanne: 5.09.2014, Vene Teater, lavastaja Igor Lõssov
-
Muusika Federico García Lorca näidendile „Bernarda Alba maja“2014
Esiettekanne: 27.02.2014, Vene Teater, lavastaja Ivan Strelkin
-
Muusika Ivan Võrõpajevi näidendile „Illusioonid“2013
Esiettekanne: 5.10.2013, Vene Teater (koostöös Tartu Uue Teatriga), lavastaja Pavel Zobnin
-
Muusika Jean Anouilhi näidendile „Antigone“Sophoklese tragöödia ainetel
2013
Esiettekanne: 28.03.2013, Vene Teater, lavastaja Roman Feodori
-
Muusika Jevgeni Švartsi näidendile „Tuhkatriinu“2013
Esiettekanne: 6.12.2013, Vene Teater, lavastaja Polina Struzhkova
-
Muusika Mihhail Bulgakovi/Aleksandr Tšervinski näidendile „Koera süda“2012
Esiettekanne: 31.03.2012, Vene Teater, lavastaja Natalja Lapina
-
Muusika näidendile "Meister ja Margarita"Autor: Mihhail Bulgakov
2012
Esiettekanne: 2.10.2012, Sverdlovski Draamateater, lavastaja Grigori Lifanov
-
Muusika Sergei Kozlovi/Ludmilla Manonina lastelavastusele „Lood siilikesele“2012
Esiettekanne: 10.02.2012, Vene Teater, lavastaja Ludmilla Manonina
-
Muusika tantsulavastusele „Blush / Pealispinna all“2012
Esiettekanne: 8.11.2012, Eesti Tantsuagentuur teatris NO99, lavastaja-koreograaf Krista Köster
-
Muusika tantsulavastusele „Kas ma tohiks olla Mozart?“2012
Esiettekanne: 23.11.2012, Vene Teater, lavastaja Jevgeni Korniag
-
Muusika muusika- ja tantsulavastusele „Alice“Lewis Carrolli „Alice imedemaal“ põhjal
2011
Esiettekanne: 14.06.2011, Vene Teater, lavastajad Olga Privis, Aleksandr Žedeljov
-
Muusika Anton Tšehhovi näidendile „Kajakas“2010
Esiettekanne: 19.09.2010, Vene Teater, lavastaja Artjom Nasõbulin
-
Muusika Peter Shafferi näidendile „Equus“2010
Esiettekanne: 16.04.2010, Vene Teater, lavastaja Natalja Lapina
-
Muusika Alla Sokolova näidendile „Farjatjevi fantaasiad“2009
Esiettekanne: 17.10.2009, Vene Teater, lavastaja Natalja Lapina
-
Muusika Charles Dickensi/Polina Stružkova näidendile „Jõuluvaimud“2009
Esiettekanne: 12.12.2009, Vene Teater, lavastaja Polina Stružkova
-
Muusika Edna Mazja näidendile „Mängud tagahoovis ehk Because“2009
Esiettekanne: 5.04.2009, Eesti Draamateater Heliose kinos, lavastaja Viktor Rõžakov
-
Muusika näidendile "Meister ja Margarita"Autor: Mihhail Bulgakov
2009
Esiettekanne: 15.10.2009, Poznani Poola Teater (Teatr Polski w Poznaniu), lavastaja Grigor Lifanov
LEVIMUUSIKA
-
Emotions2021
5'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein
-
Faershtein2021
6'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein
-
Hoy Nar2021
4'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein, Darno
-
MoBob2021
6'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein, Bert on Beats
-
Mrs. T2021
6'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein
-
Timetrix2021
4'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein
-
Cosmos Utopia And Dystopia2019
7'
instrumentaalansambel
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Ecological Dystopia2019
6'
instrumentaalansambel, vokaal
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Ecological Dystopiaakustiline versioon
2019
5'
instrumentaalansambel
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Ecological Utopia2019
6'
instrumentaalansambel
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Middle2019
4'
instrumentaalansambel, vokaal
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Multicultural Dystopia2019
5'
instrumentaalansambel
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Suur tamm2019
7'
instrumentaalansambel, vokaal
Tekst: rahvaluule
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein, Anna Dõtõna
-
Technical Utopia2019
6'
instrumentaalansambel, vokaal
LP „Utopia“, Modulshtein (2019); Modulshtein
-
Believe2018
4'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Come and Get It2018
4'
instrumentaalansambel, vokaal
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Enter2018
1'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Exit2018
3'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Neuroshtein2018
7'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Otuma2018
5'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Stalker2018
2'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Wabagaga2018
4'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Жалейка2018
5'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Пружина2018
4'
instrumentaalansambel
LP „Modulshtein“, Aleksandr Žedeljov (2018); Modulshtein
-
Fortuna2011
6'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix
-
Love in the Air2011
5'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix
-
Magic Dream2011
7'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix
-
Mirror Dance2011
6'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix
-
Süda2011
5'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix
-
Up2011
5'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix
Kirjastaja: Eesti Jazzliit
-
Dobromir5'
LP „Timetrix“, Modulshtein (2021); Modulshtein, Tommyboy, Typicalflow
-
Wektor4'
instrumentaalansambel
CD „Lightone“, Triophonix (2011); Triophonix