Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Täna algab laste ja noorte muusikafestival Muusikamoos

  03.03.2017


  3. märtsist alates rõõmustab Pärnu linna ja maakonna lapsi ja koolinoori Muusikamoosi festival, mis toob kaasa hulga koolikontserte, töötubasid ning muusikasündmusi erinevates kontserdipaikades. Pea tervet märtsi hõlmav festival toimub juba 15. korda.

  Seekordse festivali tähtsündmusteks kujunevad 3. märtsil kontserdimajas toimuv avakontsert „Muusa puudutus“ ning 5. märtsil Endla teatris etenduv noortemuusikal „Kuulsuse kannul“.

  Pärnu raekojas saab nautida kontserte „Säravad trompetid“ – Aavo Otsa trompetiklass, „Klaveriloomad“– Katri Rebane, Peeter Rebane ja Kerstin Hallik ning „Kaunitele daamidele“– Jüri Aarma ja Ooper-kvartett. Toimub ka iga-aastane koolinoorte vokaalansamblite konkurss „Ümin“.

  Linna ja maakonna koole ja lasteaedu külastavad Viljandi pärimismuusikud, klassikatähed Johan Randvere ja Marten Altrov, Reimo Sagor ja Kärt Tammjärv Vanemuise Noortestuudiost , Jüri Aarma ja Ooper-kvartett kavaga „Hümnid“ ja eksootiline ansambel „Manzur“ Usbekistanist.

  Muusikategemise köögipoolega saab tutvuda, külastades Pärnu linnaorkestri proove ning osaledes Helena Tulve ja Tatjana Johannes-Kozlova töötubades „Roheline heli“.

  Festivali korraldab MTÜ Pärnu Kontserdibüroo.

  Vaata ka: Pärnu Kontserdibüroo

EMIKi muusikapood

CD 16 Raimond Valgre laulu akordionile
CD Rännakud
DVD Kratt
LP Contra aut pro?

Kõrvits, Tõnu
Puudutus, fagotile
Grigorjeva, Galina
Kaks psalmi, segakoorile
Tally, Mirjam
Soe elu jäämäe jalamil, klarnetile ja klaverile
Seppar, Evelin
Time and the Bell (Aeg ja kirikukell), segakoorile