Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio

 

10. oktoober kell 16.00, Kadrioru loss
Uus-Praha trio

10. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Vitali Katajev (Valgevene)

Lepo Sumera - Sümfoonia (1981)*
Boriss Parsadanjan - Kontsert-sümfoonia nr. 6 (1978, D. Šostakovitši mälestuseks)
Edvard Grieg - Sümfoonia c-moll (1843-1864, esiettekanne Eestis)

11. oktoober kell 15.00, Raekoja saal
Kammerkontsert

11. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Moskva löökpilliansambel

12. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Vladimir Spivakov (viiul; Vene NFSV)

13. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Leningradi kammerorkester, dirigent Eduard Serov

Benjamin Britten - Variatsioonid Frank Bridge'i teemale
Ottomar Respighi - Süit "Linnud"
Lepo Sumera - "Muusika kammerorkestrile"
Eugen Kapp -  Flöödikontsert
Wolfgang Amadeus Mozart - Sümfoonia nr. 28

14. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Peeter Lilje

Eino Tamberg - Viiulikontsert op. 64 *
                                        Solist Irina Botškova
Alo Põldmäe - Süit balletist "Merineitsi" op. 17 (1979)
Gioacchino Rossini - Stabat mater (1831/42)
                                        Solistid Jenny Anvelt (sopran), Leili Tammel (mezzo),
                                        Hendrik Krumm (tenor), Mati Palm (bass)
                                        Kaastegev ENSV teeneline kollektiiv Eesti TV ja Raadio segakoor

15. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Kammerkontsert

Mart Saar - Ennemuiste, Hällilaul, Oi häbi hanevaras, Sinililled
                                         Veera Taleš (sopran), Natalja Truškina (klaver)
Jaan Koha - Veel olen laps, Üks väike laul, Sügisene lill
                                         Urve Tauts (alt), Helju Tauk (klaver)
René Eespere - Neli ostinaatot, Ritornell g-moll
                                         Tarmo Eespere (klaver)
Mati Kuulberg - Sonaat kahele klaverile
Alo Põldmäe -  Süit "Loire'i lossid"
                                          Klaveriduo Nata-Ly Sakkos-Toivo Peäske
Ester Mägi - "Dialoogid"
                                          Hannes Altrov (klarnet), Jaan Õun (flööt), Mart Laas (tšello),
                                          Matti Reimann (klaver)
Helmut Rosenvald - Sonaat viiulile ja klaverile
                                          Merike Aedna, Vaike Vahi

16. oktoober kell 19.30, Raekoja saal
Kalle Randalu (klaver)

Jaan Rääts -  24 marginaali op. 65, Klaverisonaat nr. 8 op. 64
Alo Põldmäe - Klaverisonaat nr. 2 op. 14
Raimo Kangro - 4 pala
Lepo Sumera -  Fugett ja postluudium
René Eespere - 2 ritornelli
Kuldar Sink - Sonaat nr. 1

17. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Eesti NSV Riiklik Filharmoonia kammerkoor

Thomas Morley - Madrigalid
Henry Purcell -  "Evening Hymn"
Benjamin Britten - "A Wedding Anthem"
                                     Solistid Veera Taleš, Toivo Kivi
Veljo Tormis - "13 eesti lüürilist rahvalaulu", "Raua needmine"
                                     Solistid Erkki Targo, Allan Vurma

18. oktoober kell 19.30, Estonia kontserdisaal
Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, dirigent Eri Klas

Harri Otsa - Klaverikontsert
                                      Solist Matti Reimann
Raimo Kangro - Viiulikontsert
                                      Solist Ilja Kaler (Moskva)
Richard Strauss -  Sümfooniline poeem "Kangelase elu"

 

 

EMIKi muusikapood

CD Kaelkirjak
CD Ussisõnad
DVD Noorte laulu- ja tantsupidu 2017
CD Timeless Light

Kõrvits, Tõnu
Puudutus, fagotile
Grigorjeva, Galina
Kaks psalmi, segakoorile
Tally, Mirjam
Soe elu jäämäe jalamil, klarnetile ja klaverile
Seppar, Evelin
Time and the Bell (Aeg ja kirikukell), segakoorile