Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio


EMIKi muusikapood

Eesti Muusika Infokeskuse Muusikapoest on võimalik laenutada eesti heliloojate teoste orkestrimaterjali ning osta partituure, muusikaraamatuid ja helipaate. Partituure, raamatuid ja heliplaate saab tellida online tellimissüsteemi vahendusel või meiliaadressil emic@emic.ee. Orkestrimaterjali saab laenutada üksnes meiliaadressil emic@emic.ee. Heliteoste valikul on abiks Heliteoste otsing ja Heliteoste kataloog, mis sisaldab ka partituuri- ja helinäiteid. Müügil olevate plaatide ja raamatute nimestik on eksponeeritud alamrubriigis CD-d ja raamatud. Täpsemat infot ostmise ja laenutamise kohta annab alamrubriik Müügitingimused.

Kirjastajad ja teised muusikapoed
Eesti muusika noote ja helisalvestusi on võimalik osta mitmetest teistest veebipoodidest ja kauplustest. EMIKi kodulehe rubriigis Muusikakollektiivid ja institutsioonid on ära toodud Eesti muusikakirjastuste, kaupluste ja veebipoodide nimekiri koos kontaktandmetega. Rubriik Kirjastajad sisaldab noodikirjastajate ja plaaditootjate nimekirja, sh ka eesti muusikat kirjastavaid välisfirmasid. Viited kirjastajale või vahendajale on esitatud ka heliloojate teostenimekirjades ja kataloogis Salvestused. Teoste kohta, millel puudub viide kirjastajale või vahendajale, annab EMIK informatsiooni meiliaadressil emic@emic.ee.

Noot raamatukogudevahelise laenutuse kaudu
Kirjastatud eesti muusika teoste kohta annab nii eesti- kui ka ingliskeelset informatsiooni Eesti raamatukogude internetikataloog ESTER. Eesti elanikud saavad laenutada Eesti ja ka välismaa raamatukogudes olevaid trükiseid, sh noote, kasutades Eesti Rahvusraamatukogu raamatukogude vahelise laenutuse teenust RVL. Eesti raamatukogudes leiduvaid trükiseid saavad laenutada ka välisriikide elanikud, kellele laenutustingimusi tutvustab vastav ingliskeelne link.

Küsi lisa!
Mistahes eesti muusikateose noodi või heliplaadi leidmiseks või muu informatsiooni saamiseks pöörduge Eesti Muusika Infokeskuse poole aadressil emic@emic.ee