Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Kontsert „Jõuluingli puudutus“ Tallinnas Metodisti kirikus

  08.12.2017
  Auhinnatud ja ainulaadne Soome vokalist Ida Elina popkandlel koos Credo-Allika Kammerkooriga esinevad Eesti ja Soome 100. aastapäevale pühendatud pidulikul kontserdil „Jõuluingli puudutus“ Tallinna Metodisti kirikus laupäeval, 16. detsembril kell 19.

  Ida Elina on 31-aastane unikaalne pop-jazz muusik ja vokalist, kes on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia muusikamagistri kraadiga. Ta on toonud kandlemängu uue väljendusrikka lähenemise, inspireerituna nn „slap guitar“ tehnikast, mis võimaldab esitada nii pop-jazz kui ka meloodilisemat muusikat. Ta on esinenud Soomes, Rootsis, Norras, Jaapanis, Saksamaal, USA-s ja Hiinas ning pälvinud mitmeid muusikaauhindu. 2017. aastal oli ta üllatusesinejaks Põhjamaade ärifoorumil (Nordic Business Forum).

  Ida Elina ja kümmekond aastat Eestis tegutsenud Credo-Allika Kammerkoor toovad publikuni eksklusiivse mitmemõõtmelise jõulumuusika elamuse, kus kaunid tuntud jõululaulud on ühendatud mõnusa pop-jazz muusika ja erinevate heli- ja valgusefektidega. Eelnevad kontserdid on näidanud, et selline erinevate stiilide ja dimensioonide ühendamine pakub rõõmu ja hingekosutust erinevatest põlvkondadest kuulajatele. Kontserdi jaoks kirjutab vahemõtisklused Janek Mäggi, õhtut juhib Hannes Hermaküla ja dirigeerib Riina Tikenberg.

  Vaata ka: www.facebook.com/pg/CredoAllika

EMIC Music Shop

CD 16 Songs by Raimond Valgre for Accordion
CD Journeys
DVD The Goblin
LP Contra aut pro?

Kõrvits, Tõnu
Touch, for bassoon
Grigorjeva, Galina
Two Psalms, for mixed choir
Tally, Mirjam
Warm Life at the Foot of the Iceberg, for clarinet and piano
Seppar, Evelin
Time and the Bell, for mixed choir