Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Algab uue muusika festival SügisFest

  04.10.2017


  7.–12. oktoobrini toimub Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias järjekordne SügisFest, mille kavast leiab  tänavu rohkem uue muusika klassikasse kuuluvaid teoseid ning mis keskendub enam osakondadevahelisele koostööle ühendades omavahel nii akadeemia üksusi kui ka erinevaid kõrgkoole.

  Avaõhtul Estonia kontserdisaalis saab EMTA sümfooniaorkestri esituses kuulda Finn Shieldsi teose „Chthonic” esiettekannet. Järgnevad kontserdid EMTA kammersaalis ja ooperistuudios toovad lavale Ansambli U: ja EMTA Uue Muusika Ansambli Tom Johnsoni loominguga, EMTA üliõpilased uue muusika klassikasse kuuluvate teostega, EMTA kompositsiooniosakonna üliõpilased oma loominguga, EMTA ja Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tudengite ühise performance’i.

  Festivali lõpetab suurejooneline ooperiõhtu 12. oktoobril: ettekandele tuleb Dominy Clementsi lavateos „Der nordische Baer”, mille dirigent Tõnu Kaljuste on ristinud loeng-ooperiks. See Karl Ernst von Baeri elust ja tegemistest jutustav teos on loodud teadlase 225. sünniaastapäeva puhul, selle esiettekanne ja siiani ainus esitus toimus käesoleva aasta kevadel Tartus.

  Vaata ka: http://www.ema.edu.ee/sundmused/sugisfest

EMIC Music Shop

CD Ussisõnad
DVD Youth Song and Dance Celebration 2017
CD Timeless Light
CD Wsewolod Pozdeyev

Kõrvits, Tõnu
Touch, for bassoon
Grigorjeva, Galina
Two Psalms, for mixed choir
Tally, Mirjam
Warm Life at the Foot of the Iceberg, for clarinet and piano
Seppar, Evelin
Time and the Bell, for mixed choir