Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • Noblessneris etendub viiel korra tantsulavastus „Tempo“ Helena Tulve, Tatjana Kozlova-Johannese ja Nathan Tulve muusikaga

  11.08.2017
  19. augustil esietendub Noblessneri sadamalinnakus tantsulavastus „Tempo”. „Tempo” sünteesib nii liikumist, muusikat kui ka videot. Lavastuse teemadeks on rütmid, kulgemine, kasvamine, kahanemine, kiirendus, aeglustus, kohale jõudmine, ära minemine, lihtsalt olemine. Tempo meie sees ja ümber, looduses ja linnas. Inimene oma argitegevuste keskel, erilistel hetkedel, ajaga kaasa liikudes, sellest maha jäädes, otsides oma tempot, teiste tempot, kaotades selle ja leides jälle. Aeg on alati sama ja alati nii erinev. Vahel on kiire, vahel on aega küll. Vahel on põnev, vahel kohutavalt igav. Vahel on kiire põhjendatud ja mõtestatud, vahel lihtsalt liivajooks. Mõnikord tahad püsida kannul, mõnikord teisi maha raputada, siis jälle ise maha jääda ja omas tempos rahulikult lonkida, oma muusikaga, oma tunnetusega, oma vaatega maailmale ja sind ümbritsevale.

  Laval on Helen Reitsnik, Tiina Mölder, Simo Kruusement, Ajjar Ausma, Kärt Tõnisson ja Tatjana Romanova. Lavastusele on muusika loonud Helena Tulve, Tatjana Kozlova-Johannes ja Nathan Tulve, kunstnik on Keili Retter, videokunstnik Einar Lints, dramaturg Katrin Maimik, valguskunstnik Oliver Kulpsoo ja tehniline juht Enar Tarmo. Lavastuse produtsendid on tantsukollektiiv Zuga, OÜ Väike Objekt A, Sõltumatu Tantsu Lava ja Vaba Lava.

  Etenduspaigaks on Peetri 12 (Tallinn), sadamas Noblessneri valukoja kõrval. Esietendus toimub 19. augustil kell 19, järgmised etendused 25., 26., 27. ja 28. augustil.

  Vaata ka: https://www.facebook.com/events/1928855034061893/EMIC Music Shop

CD Kaelkirjak
CD Ussisõnad
DVD Youth Song and Dance Celebration 2017
CD Timeless Light

Kõrvits, Tõnu
Touch, for bassoon
Grigorjeva, Galina
Two Psalms, for mixed choir
Tally, Mirjam
Warm Life at the Foot of the Iceberg, for clarinet and piano
Seppar, Evelin
Time and the Bell, for mixed choir