Visa Mastercard Verified by Visa Mastercard secure code
 
Netiraadio
 • 2019. aasta laulupeo heliloomingukonkurss

  20.02.2017


  Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kuulutab välja heliloomingu konkursi leidmaks teoseid 2019. aastal toimuva XXVII laulupeo repertuaari.

  Laulupeo kunstiline juht Peeter Perens: „XXVII laulupeo kandvaks muusikaliseks ideeks on teadvustada eesti kultuuri põlvnemist kahest lähteallikast – läänemeresoome, soome-ugri kultuurist ja euroopa kultuurist. Ootame konkursil osalema teoseid, mis kannaksid laulupeo väärilist sõnumit ja võimaldaksid neid kahte lähteallikat omavahel kõrvutada või ühendada.“

  Konkurss on avatud kõikidele heliloojatele. Ootame eesti või murdekeelseid kooriteoseid erinevatele kooriliikidele ning teoseid puhkpilliorkestritele ning sümfooniaorkestritele. Vokaalteosed võivad olla nii a cappella kui saatega.  

  Konkursi tähtaeg on 15. mai 2017.

  Täpsemad nõuded on kirjas konkursi juhendis, mille leiate Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA kodulehelt: http://2017.laulupidu.ee/2019-laulupeo-heliloomingukonkursi-juhend/

  Äramärgitud teosed, mis ei jõua laulupeo repertuaari avaldatakse XXVII laulupeo materjalides huvilistele oma kooride ja orkestrite kavade rikastamiseks.

  Lisainfo:
  Ave Sopp
  Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
  XXVII laulupeo muusikatoimetaja
  e-post: ave@laulupidu.ee
  Tel: +372 56 494 613

EMIKi muusikapood

CD 16 Raimond Valgre laulu akordionile
CD Rännakud
DVD Kratt
LP Contra aut pro?

Kõrvits, Tõnu
Puudutus, fagotile
Grigorjeva, Galina
Kaks psalmi, segakoorile
Tally, Mirjam
Soe elu jäämäe jalamil, klarnetile ja klaverile
Seppar, Evelin
Time and the Bell (Aeg ja kirikukell), segakoorile